APARTAMENT ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

 • €300
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
 • €300

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 70
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31287
 • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera apartament tek rruga e Elbasanit, pas shkolles se mesme te gjuheve te huaja.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar.

Organizohet ne dy dhoma gjumi, kuzhine dhe tualet.

Lirohet me date 10 nentor.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo