Okazion tek Univers City!

Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Okazion tek Univers City!

Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • P38267
  • ID Prones

Përshkrim

Shesim Apartamente tek  Rezidenca Unives City!

Kompleksi ofron cilesi te larte ndertimi , ofron shumellojshmeri ndertimi, dyqane, apartamente, bare, restorante.

Ofron te gjitha llojet e sherbimeve per te siguruar nje jetese sa me te sigurte dhe komode.

Disponojme siperfaqe te ndryshme te apartementeve.

 

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare