Okazion! Shitet Apartament 3+1+2+Parkim Don Bosko

 • €130,000
Don Bosko, Tiranë
Tërhequr

Okazion! Shitet Apartament 3+1+2+Parkim Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €130,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 135
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P37574
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super Apartament 3+1+2 tualete ne zonen e Don Boskos prane Viva Market.

Apartamenti ka siperfaqe totale 135m2.

Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me dy ashensore.

Orientimi apartamentit eshte Jug Lindje.

Cmimi 130.000 Euro perfshihet dhe Parkimi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume mund te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
 • Bajana Merko