Shitet apartament luksoz, Ish-Ekspozita

 • €184,000
21 Dhjetori, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Komuna e Parisit, Pallatet Agimi, Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet apartament luksoz, Ish-Ekspozita

21 Dhjetori, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Komuna e Parisit, Pallatet Agimi, Vasil Shanto, Tiranë
 • €184,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 115 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P27095
 • ID Prones

Përshkrim

Ne shitje super-apartament ne zonen e Ish-Ekspozites. Apartamenti eshte i areduar me arkitekt, me cdo gje te re dhe me punime super-cilesore.

Apartamenti ka siperfaqe totale 115m2 dhe eshte i organizuar nga dy dhoma gjumi, sallon ndenje/ambient gatimi, 2 tualete, koridor shperndares dhe 2 ballkone. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor dhe shume mire te administruar.

Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj