OKAZION! Shitet ambient biznesi rr. Elbasanit

  • €420,000
Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

OKAZION! Shitet ambient biznesi rr. Elbasanit

Rruga e Elbasanit, Stadiumi Air Albania, Tiranë
  • €420,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 280
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28427
  • ID Prones

Përshkrim

OKAZION QE NUK DUHET HUMBUR!

Prane Deloitte, ne rr. Faik Konica shesim ambient biznesi ne katin e 1 banim. Ambienti ka siperfaqe 280 m2 dhe eshte i pershtatshem per zyra, call center, magazina etj.

Cmimi i ambientit eshte 1500euro/m2, i njejte me cmimin e shitjes te nje apartamenti ne ate zone.

Prona diponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj