OKAZION ! Pasticeri ne shitje tek “Sheshi Willson”

  • €320,000
Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
Për Shitje

OKAZION ! Pasticeri ne shitje tek “Sheshi Willson”

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tiranë
  • €320,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 107
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38540
  • ID Prones

Përshkrim

Ambient biznesi , pasticeri me siperfaqe 107m2 prane Sheshit Willson

Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me elitare ne Tirane , me klientele te ngritur dhe nje vendndodhje fantastike.

Ambienti ka siperfaqe prej 107m2 dhe ndodhet ne katin 0.

Ka fasade xhami dhe ndodhet ne nje rruge me shume frekuentim .

Cmimi eshte OKAZION, vetem 3000euro per m2 !!!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
  • Pëllumb Bisheva