OKAZION ! Pasticeri ne shitje tek “Sheshi Willson”

OKAZION ! Pasticeri ne shitje tek “Sheshi Willson”

Për Shitje

320,000€

  • mandarin-cake-shop-pastries

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-28437

Sip. jashtme
107

Përshkrimi

Ambient biznesi , pasticeri me siperfaqe 107m2 prane Sheshit Willson

Ambienti ndodhet ne nje nder zonat me elitare ne Tirane , me klientele te ngritur dhe nje vendndodhje fantastike.

Ambienti ka siperfaqe prej 107m2 dhe ndodhet ne katin 0.

Ka fasade xhami dhe ndodhet ne nje rruge me shume frekuentim .

Cmimi eshte OKAZION, vetem 3000euro per m2 !!!

Agjent Pëllumb Bisheva

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *