OKAZION ! Apartament 3+1+2 ne shitje tek Jordan Misja, Prane Stacionit te Trenit

 • €132,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

OKAZION ! Apartament 3+1+2 ne shitje tek Jordan Misja, Prane Stacionit te Trenit

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Rruga Jordan Misja, Tiranë
 • €132,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 129.4
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37594
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1+2 me siperfaqe 129.4 m2 ne shitje tek Jordan Misja, Stacioni i Trenit

Apartamenti organizohet ne nje dhome te madhe ndenje , ambient gatimi , 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe nje verande te bukur .

Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim te nje pallati te ri me ashensore te ndertuar ne vitin 2013.

Apartamenti ndodhet shume prane Rruges kryesore me akses te shpejte tek Stacioni i Trenit , prane te gjitha faciliteteve te nevojshme per nje jetese komode.

Prona disponon dokuemtacionin e rregullt hipotekor .

Per me shume info na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva