Jepet me qira Garsoniere tek Stadiumi Dinamo

 • €300/muaj
Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira Garsoniere tek Stadiumi Dinamo

Sheshi Willson, Stadiumi Dinamo, Vasil Shanto, Tiranë
 • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 30 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P33094
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira Garsoniere tek Stadiumi Dinamo, pas Altarit.

Garsonierja ka siperfaqe 30 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, por me hyrje te vecuar nga pallati.

Eshte totalisht e rinovuar dhe e mobiluar ne menyre bashkekohore.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj