APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

 • €88,000
21 Dhjetori, Tiranë
Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, 21 DHJETORI.

21 Dhjetori, Tiranë
 • €88,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 57
 • Sipërfaqe ㎡
 • P41965
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 prane 21 dhjetorit, tek supermarket Joena.

Apartamenti ka siperfaqe 57m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi, tualet, depo dhe ballkon.

Cmimi eshte 88000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo