Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Zogu i Zi

 • €850/muaj
Zogu i Zi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Zogu i Zi

Zogu i Zi, Tiranë
 • €850/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 137.6 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P32814
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Zogu i Zi.

Apartamenti ka siperfaqe 137.6 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri.

Eshte i organizuar ne ambjent ndjenje me oxhak, dhome garderobe, dhome biblioteke, 2 dhoma gjumi, 3 tualete, ballkon.

Perfshin garazhdin per 2 makina.

Per me shume na kontaktoni.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj