Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Shallvaret

 • €400/muaj
Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Shallvaret

Ish Blloku, Ish Ekspozita, Myslym Shyri, Qendër, Rruga e Kavajës, Shallvaret, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29731
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1, tek Shallvaret, ne nje nga zonat me te mira dhe te frekuentuara ne Tirane.

Apartamenti ka siperfaqe 100m2.

Ndodhet ne katin e 2, ne nje pallat ekzistues, ne gjendje te mire.

Ofrohet bosh, me kondicioner.

Apartamenti preferohet te jepet me qira edhe per zyra te ndryshme.

Per nje vizite ne prone na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj