Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Rruga Barrikadave

 • €1,200/muaj
9 Katëshet, Ish Stacioni i Trenit, Pazari i Ri, Qendër, Rruga e Barrikadave, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Rruga Barrikadave

9 Katëshet, Ish Stacioni i Trenit, Pazari i Ri, Qendër, Rruga e Barrikadave, Rruga e Kavajës, Sheshi Skënderbej, Tiranë
 • €1,200/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 110
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P32754
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti luksoz 2+1 tek Rruga Barrikadave.

Apartamenti ka siperfaqe 110 m2 dhe ndodhet ne katin e 6 ne nje pallat te ri.

Ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara dhe lehtesisht te aksesueshme.

Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze dhe komode me punime teper cilesore.

Eshte i organizuar ne ambjent ndenje, ambjent gatimi i vecuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Perfshin parkim.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj