Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Myslym Shyri

 • €550/muaj
21 Dhjetori, 9 Katëshet, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Ish Stacioni i Trenit, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Rruga Muhamet Gjollesha, Sheshi Skënderbej, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Myslym Shyri

21 Dhjetori, 9 Katëshet, Ish Blloku, Ish Ekspozita, Ish Stacioni i Trenit, Komuna e Parisit, Libri Universitar, Myslym Shyri, Pallatet Agimi, Qendër, Rruga e Durrësit, Rruga e Kavajës, Rruga Fortuzi, Rruga Mine Peza, Rruga Muhamet Gjollesha, Sheshi Skënderbej, Sheshi Willson, Tiranë
 • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100
 • Sipërfaqe ㎡
 • P31632
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek Myslym Shyri.

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 ne pallat te ri.

Ndodhet ne nje zone te shumekerkuar dhe me shume facilitete perreth.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar me kushte bashkkohore dhe komode.

Eshte i organizuar nga ambjent ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 ballkon.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest