Jepet me qira apartamenti 2+1 ne bllok

 • €650/muaj
Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Liqeni Artificial, Myslym Shyri, Qendër, Sheshi Willson, Vasil Shanto, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne bllok

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Liqeni Artificial, Myslym Shyri, Qendër, Sheshi Willson, Vasil Shanto, Tiranë
 • €650/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 145
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30975
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1 ne bllok, prane sheshit willson.

Apartamenti ka siperfaqe 145 m2 dhe ndodhet ne kat te 8, ne pallat te ri me ashensor.

Ndodhet ne nje zone shume te kerkuar , ne mes te kryqezimit, prane sheshit willson.

Organizohet nga ambient ndjenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Orientim Lindje.

Apartamenti eshte i arreduar ne menyre teper bashkkohore dhe komode, te gjitha ambientet me kondicionim.

Per me shume informacion ju ftome te na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj