Jepet me qira apartamenti 1+1 tek Rruga Elbasanit

 • €350/muaj
Ali Demi, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira apartamenti 1+1 tek Rruga Elbasanit

Ali Demi, Rruga e Elbasanit, Shkolla e Baletit, Tiranë
 • €350/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 60 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P32501
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 1+1 tek Rruga Elbasanit prane shkolles se baletit.

Apartamenti ka siperfaqe 60 m2 dhe ndodhet ne katin e 1 te nje pallati ekzistues 3 katesh.

Ndodhet ne nje zone te kerkuar dhe lehtesisht te aksesueshme.

Eshte i rikonstruktuar, te gjitha elektroshtepiaket te reja, mobilim te ri, modern dhe teper komod.

Apartamenti disponon vendparkim.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj