Jepet me qira ambjenti tek Rr.Dibres

  • €1,500/muaj
9 Katëshet, Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qira ambjenti tek Rr.Dibres

9 Katëshet, Rruga e Dibrës, Tiranë
  • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 190 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31756
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira ambjenti tek Rr.Dibres.

Ambjenti ka siperfaqe 190 m2 dhe ndodhet ne katin 0 (perdhe).

Ndodhet ne nje zone me levizshmeri te larte dhe lehtesisht te aksesueshme.

Ambjenti eshte i organizuar ne open space.

I pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesesh.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj