AMBIENT BIZNESI ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

  • €1,500/muaj
Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT BIZNESI ME QERA, RRUGA E ELBASANIT.

Rruga e Elbasanit, Tiranë
  • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • P29015
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient biznesi, tek rruga e Elbasanit.

Ambienti ka siperfaqe 135 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te nje pallati te vitit 2019.

Eshte i organizuar ne korridor shperndares, 4 dhoma, 2 tualete.

Cmimi eshte 1500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo