Jepet me qera kati i pare vile,3+1,bllok

Ish Blloku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qera kati i pare vile,3+1,bllok

Ish Blloku, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 3
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 95
  • Sipërfaqe ㎡
  • P28765
  • ID Prones

Përshkrim

Apartament 3+1 me qira tekRruga Pjeter Bogdani  .

Ambienti ka siperfaqe 95 m2 , organizohet ne :dhome ndjenje/kuzhine ,3 dhoma gjumi ,1 tualete.Ndodhet ne katin 1  te nje Vile .

eshte i mobiluar ,dhe i paisur me te gjitha paisjet e nevojshme.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko