Jepet me qera kati i dyte dhe i trete, vile mbrapa Univers City!

  • €220/muaj
Kthesa e Kamzes, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qera kati i dyte dhe i trete, vile mbrapa Univers City!

Kthesa e Kamzes, Tiranë
  • €220/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 98
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39219
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera kati i dyte dhe i trete te nje vile mbrapa Univers City!

Secili kat disponon siperfaqe 98 m2.

Jane te organizuar ne dy dhoma gjumi+ dhome ndenje + tualet.

Ofrojne kushte te mira banimi, te shtuar me parket.

Cmimi 220e per kat.

 

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare