VILE ME QERA, PRANE TEGUT.

 • €2,500/muaj
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Qira Tërhequr

VILE ME QERA, PRANE TEGUT.

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €2,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 4
 • Tualete
 • 400
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36786
 • ID Prones

Përshkrim

Japim vile me qera prane Tegut, tek kompleksi Colombo.

Vila eshte e ndare ne tre kate, dhe eshte e organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine, 5 dhoma gjumi, 4 tualete, si dhe 438 m2 oborr rreth e qark saj, ne te cilin jane dhe 2 poste parkimi.

Vila eshte pjeserisht e mobiluar.

Cmimi eshte 2500 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo