Jepet me qera ambient biznesi, Myslym Shyri

  • €300/muaj
Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet me qera ambient biznesi, Myslym Shyri

Myslym Shyri, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €300/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 30 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38142
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient biznesi, Myslym Shyri, Rruga Him Kolli.
Ambienti ka siperfaqe 30 m2 dhe ndodhet ne katin 0.
Mund te perdoret per tipologji te ndryshme biznesi.
Ambienti eshte i sapo investuar.
Cmimi eshte 300 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko