APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, BULEVARDI I RI.

 • €249,000
Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Shitje

APARTAMENT 3+1+2 NE SHITJE, BULEVARDI I RI.

Bulevardi Zogu i Parë, Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €249,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 151
 • Sipërfaqe ㎡
 • P46388
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 3+1+2, prane Bulevardit te ri.

Apartamenti ka siperfaqe 150.9 m2 dhe ndodhet ne katin e 3 te nje prej komplekseve me te mira ne zone.

Organizohet ne korridor shperndares, dhome ndenje dhe kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, depo dhe ballkon.

Orientim Lindje-Jug-Perendim.

Cmimi eshte 1650 euro/m2.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo