Jepet me qera ambient biznesi, Don Bosko.

 • €800/Muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira

Jepet me qera ambient biznesi, Don Bosko.

Don Bosko, Tiranë
 • €800/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 126
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P45667
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera ambient biznesi, Don Bosko.

Ambienti organizohet ne kater ambiente te boshme pune, dy tualete dhe ballkone.

Gjithashtu disponon dhe nje depo dhe garazhd.

Ndodhet ne katin e 6.

Cmimi i qerase 800 €/muaj.

Veçoritë

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest