Toke ne Rrugen Kryesore Vore-Marikaj

  • €360,000
Vorë, Tiranë
Për Shitje

Toke ne Rrugen Kryesore Vore-Marikaj

Vorë, Tiranë
  • €360,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 5150
  • Sipërfaqe ㎡
  • P31348
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet toke me sip,5150m,ndodhet ne buze rruge kryesore ne Marikaj ku jane perqendruar edhe biznese te tjera elitare.

Toka eshte me leje ndertimi te gatshme me vendim te keshillit bashkiak me date 10.02.2021 per ndertimin e nje magazine me baze ndertimi 1040m dhe sip te pergjithshme ndertimi mbi toke 1277m,nga te cilat 1040m eshte kati i pare per shfrytezimin e magazines,ndersa 237m jane parashikuar per zyra ne katin e dyte. Koeficenti shfrytezimit te truallit eshte 20%.

Intesiteti i ndertimit eshte 0.24.

Lartesia maksimale e struktures nga niveli tokes 10m.

Vellimi i struktures eshte 9421.76m.

Projekti eshte parashikuar per objekt sherbimesh te cdo lloji nje kate dhe nje kat per zyra.
Afati i shfrytezimit te lejes se ndertimit eshte 17 muaj nga data e fillimit te punimeve.

Eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Per me shume kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
  • Klevis Sinani