Jepet garazhd me qira ne Rr. e Kavajes

  • €450/muaj
Astir, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet garazhd me qira ne Rr. e Kavajes

Astir, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 200
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29765
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet garazhd me qira ne Rr. Kel Kodheli, ish parku perball Lanes, prane Rr. se Kavajes.

Ambienti ka siperfaqe 200m2.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe te frekuentueshme.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare