Jepet Bar-Restorant me Qira tek Bulevardi Gjergj Fishta

  • €1,500/muaj
Ish Blloku, Pallatet Agimi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Bar-Restorant me Qira tek Bulevardi Gjergj Fishta

Ish Blloku, Pallatet Agimi, Tiranë
  • €1,500/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 150m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35120
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Bar-Restorant me Qira tek Bulevardi Gjergj Fishta, prane Tajvanit.
Ambienti ka siperfaqe 150 m2, dhe ndodhet ne katin -1.
Totalisht i mobiluar dhe i investuar deri ne detaje.
Cmimi eshte 1500 euro.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj