Jepet apartamenti 2+1 me qera ne Fresk

Jepet apartamenti 2+1 me qera ne Fresk

Për Qira

250€

  • 5b028813-8ffd-40ec-a29a-3edda9bf0e4e
  • 7e00b574-19bb-4089-82c9-d45cc475f3e8
  • 28d00bfc-f988-4b1e-83f0-4af2ec5cff86
  • d0ccdf74-b615-431d-ab66-c7902d1a1262
  • 0e5234e5-c9cb-4a87-b9be-7cf035dcab6a

ID E PRONËS :

 PropertyInvest-16097

Dhoma
2
Tualete
1
Sip. jashtme
85 m2
Kati i baneses
2

Përshkrimi

Jepet me qira apartamenti 2+1, ne zonen e Freskut.

Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 2, te nje pallati te ri.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe lehtesisht te aksesueshme.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

 

Agjent Nikol Gjergji

Ambjente të ngjashme

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *