Jepet apartamenti 2+1 me qera ne Fresk

 • €250/muaj
Fresku, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartamenti 2+1 me qera ne Fresk

Fresku, Tiranë
 • €250/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 85
 • Sipërfaqe ㎡
 • P29856
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira apartamenti 2+1, ne zonen e Freskut.

Apartamenti ka siperfaqe 85 m2 dhe ndodhet ne katin e 2, te nje pallati te ri.

Ndodhet ne nje zone te qete dhe lehtesisht te aksesueshme.

Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe ne gjendje shume te mire.

Per me shume informacion ju ftojme te na kontaktoni.

 

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj