APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BASHKUAR.

 • €54,000
Allias, Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
Për Shitje Tërhequr

APARTAMENT 1+1 NE SHITJE, SHKOLLA E BASHKUAR.

Allias, Rruga e Dibrës, Spitali QSUT(Nënë Tereza), Tiranë
 • €54,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 56
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37482
 • ID Prones

Përshkrim

Shesim apartament 1+1 perballe shkolles se bashkuar.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3 pallat ekzistues dhe ka siperfaqe 56 m2.

Orientimi jug- veri, prane rruges se Dibres.

Cmimi eshte 54000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo