Jepet Apartament me qira 2+1+2 tek Kompleksi Fiori Di Bosco

 • €450/muaj
Don Bosko, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Apartament me qira 2+1+2 tek Kompleksi Fiori Di Bosco

Don Bosko, Tiranë
 • €450/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 90 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P34775
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament me qira ne Don Bosko tek Kompleksi Fiori Di Bosco.
Ambienti ka siperfaqe 90 m2.
Ndodhet ne katin e 3 ne pallat te ri me ashensor.
Ambienti eshte i pershtatshem per zyra por dhe per banim.
Eshte i organizuar ne sallon te bollshem, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.
Ambienti jepet vetem me kbufe.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje.
Cmimi eshte 450 euro i diskutueshem.
Apartamenti eshte i pa banuar me pare.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj