Jepet apartament me qera 2+1 tek Komuna Parisit

 • €600/muaj
Komuna e Parisit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament me qera 2+1 tek Komuna Parisit

Komuna e Parisit, Tiranë
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 120 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P36891
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qera 2+1 tek Komuna Parisit, tek Lulishtja.
Apartamenti ka siperfaqe 120 m2
Ndodhet ne katin e 4 ne nje pallat te ri me ashensor.
Ndodhet shume prane rruges kryesore me te gjitha facilitetet perreth.
Eshte i organizuar ne ambjent ndenje, ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo