Jepet apartament 3+1+2+Garazh me qera ne Astir

 • €400/muaj
Astir, Unaza e Re, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet apartament 3+1+2+Garazh me qera ne Astir

Astir, Unaza e Re, Tiranë
 • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 126
 • Sipërfaqe ㎡
 • 1
 • Garazh
 • P39708
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 3+1+2+Garazh ne Astir.

Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem , ambient gatimi i vecuar, 3 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 2 ballkone.

Apartamenti jepet i mobiluar si ne foto dhe gjithashtu perfshihet dhe nje post parkimi ne cmim.

Parkimi ndodhet ne -1.

Per me shume na kontaktoni

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva