Jepet Apartament 2+1+2 me qira tek Brryli

 • €400
Brryli, Tiranë
Tërhequr

Jepet Apartament 2+1+2 me qira tek Brryli

Brryli, Tiranë
 • €400

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 100 m2
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38828
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament 2+1+2 me qira tek Bulevardi Bajram Curri, tek Brryli.
Apartamenti ka siperfaqe 100 m2.
Organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete me dritare, 2 ballkone.
Ndodhet ne katin e 3 ne pallat me ashensor.
Apartamenti eshte i investuar dhe mobiluar totalisht.
Cmimi eshte 400 euro i padiskuteshem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj