JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK MYSLYM SHYRI, TREGU CAM

  • €700/muaj
Myslym Shyri, Qendër, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET APARTAMENT 2+1+2 ME QERA TEK MYSLYM SHYRI, TREGU CAM

Myslym Shyri, Qendër, Tiranë
  • €700/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 2
  • Tualete
  • P40290
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament 2+1+2 me qera tek Myslym Shyri, ne hyrje te tregut Cam.

Apartamenti jepet bosh dhe eshte i organizuar ne ambjent ndenje, ne dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me dy ashensor.

Apartamenti jepet per zyra.

Na kontaktoni per nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo