Shitet Vile Luksoze, Rolling Hills 2!

  • €1,300,000
Rolling Hills Residenc, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Shitet Vile Luksoze, Rolling Hills 2!

Rolling Hills Residenc, TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
  • €1,300,000

Vështrim i përgjithshëm

  • 590
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39539
  • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile luksoze ne rezidencen elitare Rolling Hills 2, prane TEG!

Rezidenca ofron kompleks vilash me nje stil unik dhe te dizenjuara me arkitekture qe nderthuret paqesisht me natyren perreth.

Vendodhja mes gjelberimit dhe larg zhurmave ju siguron nje jetese te qete dhe te shendetshme.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate.

Siperfaqe ndertimi 495 m2.

Siperfaqe parcele 590 m2.

Shitet me cmim kleringu ne vleren 1.300.000€.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare