Jepet apartament 2+1+2 me qera ne Don Bosko

 • €350
Don Bosko, Tiranë
Tërhequr

Jepet apartament 2+1+2 me qera ne Don Bosko

Don Bosko, Tiranë
 • €350

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 115
 • Sipërfaqe ㎡
 • P35388
 • ID Prones

Përshkrim

Apartament 2+1+2 me siperfaqe 115m2 ne Don Bosko .

Organizohet ne 1 dhome te madhe ndenje , 2 dhoma gjumi , 2 tualet dhe 2 ballkone  .

Apartamenti jepet bosh , me parket , dritare dopio xham dhe sanitare  .

Ndodhet ne nje pallat te ri me 2 ashensore .

Izolim termik dhe akustik

Per me shume na kontaktoni

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Pëllumb Bisheva

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Pëllumb Bisheva
 • Pëllumb Bisheva