Collina Verde, Vile ne shitje e tipologjise B

 • €1,390,000
TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
Për Shitje

Collina Verde, Vile ne shitje e tipologjise B

TEG -Qendra Tregtare, Tiranë
 • €1,390,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 5
 • Dhoma
 • 6
 • Tualete
 • 964
 • Sipërfaqe ㎡
 • 2
 • Garazhe
 • P40898
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet vile luksoze  ne rezidencen me te re dhe elitare Collina Verde, prane TEG!

Rezidenca ofron kompleks vilash me nje stil unik dhe te dizenjuara me arkitekture qe nderthuret paqesisht me natyren perreth.

Vendodhja mes gjelberimit dhe larg zhurmave ju siguron nje jetese te qete dhe te shendetshme.

Vila eshte e organizuar ne 3 kate.

🏠 Vila është e tipit B

📐 Sipërfaqe totale ndërtimi 509 m2
📐 Sipërfaqe parcele 964 m2

📌 Kati -1: 161 m2
1. Korridor 11.8m²
2. Shkallë 8m²
3. Palester + ndenjje 51.8m²
4. Dhomë gjumi 16.7m²
5. Kaldajë 21.2m²
6. Lavanteri 8.5m²
7. Tualet 6.9m²
8. Verandë 16.7m²

📌 Kati 0: 207 m2
1. Korridor 14.5m²
2. Shkallë 7.4m²
3. Dhomë ndenjje+ngrënie 50.7m²
4. Verandë 1 16.7m²
5. Kuzhinë 19.8m²
6. Dhomë gjumi 13.8m²
7. Hyrja 5.4m²
8. Tualet 6.6m²
9. Dhomë ndihmëse 2.2m²
10. Garazhd 35.8m²

📌 Kati 1: 141 m2
1. Korridor 6.8m²
2. Shkallë 8.2m²
3. Dhomë matrimoniale 31.3m²
4. Garderobë 10.3m²
5. Tualet 1 8.2m²
6. Verandë 1 16.7m²
7. Dhomë gjumi 1 20m²
8. Tualet 2 5.4m²
9. Dhomë gjumi 2 19.8m²
10. Verandë 2 5.6m²
11. Tualet 3 7m²

Çmimi i shitjes 1.350.000€

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest