Jepet Apartament 2+1 me qira, tek Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Apartament 2+1 me qira, tek Kompleksi Kontakt

21 Dhjetori, Rruga e Kavajës, Rruga Muhamet Gjollesha, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 96 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P29952
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Apartament 2+1 me qira, tek Kompleksi Kontakt, prane 21 Dhjetorit, Rruga Artan Lenja.
Apartamenti ka siperfaqe 96 m2, dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, sallon ndenje, ambientin e gatimit, tualet dhe ballkon.
Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor.
Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj