JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA STADIUMI DINAMO

 • €550/muaj
Stadiumi Dinamo, Tiranë
Për Qira Tërhequr

JEPET APARTAMENT 1+1 ME QERA STADIUMI DINAMO

Stadiumi Dinamo, Tiranë
 • €550/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 1
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 65
 • Sipërfaqe ㎡
 • P37120
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qera 1+1 tek Stadiumi Dinamo  5 minuta ne kembe larg bllokut ne nje nga zonat me te kerkuara te Tiranes qe ofron shume fasilitete.

Apartamenti ndodhet ne katin 0 ne nje pallat te vjeter 6 katesh.

Gjithcka e rinovuar nga e para me kondicioner ne cdo dhome dhe  hyrja e pallatit eshte totalisht e rinovuar .

Ne cmim perfshihet : Wifi i paguar per 9 muaj 100mgbite shpejtesi  dhe tre qera jane te detyrueshme .

Cmimi eshte 550 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
 • Kujtim Selfo