Jepet ambient me qera, tek RTSH

Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë
Për Qira

Jepet ambient me qera, tek RTSH

Radio Televizioni Shqiptar, Rruga e Elbasanit, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 66
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38435
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient me qera, prane RTSH.

Ambienti ka nje siperfaqje prej 66 m2 neto.

Ndodhet ne katin e 1 banim te nje pallati te ri me ashensor.

Organizohet ne 1+1, tualet dhe ballkon.

Cmimi qe disponon eshte 10 €/m2 bruto.

Mos hezitoni te na kontaktoni!

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko