Ambient per zyra me qera, Bllok

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Ambient per zyra me qera, Bllok

Gjimnazi Petro Nini Luarasai, Ish Blloku, Libri Universitar, Sheshi Willson, Tiranë

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 180 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P27393
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient per zyra me qera ne Rrugen Abdyl Frasheri, ne zonen e Bllokut.

Ambienti ka siperfaqe totale 180m2 dhe eshte i investuar. Organizohet nga 4 ambiente pune, ballkon, 2 tualete, depo, ambient gatimi, holl. Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues te mirembajtur.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj