Jepet Ambient Biznesi me qira tek Myslym Shyri

  • €3,000/muaj
Myslym Shyri, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira

Jepet Ambient Biznesi me qira tek Myslym Shyri

Myslym Shyri, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €3,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 2
  • Tualete
  • 550 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P32117
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient Biznesi me qira tek Myslym Shyri, prane Gjykates se Larte, prane Albtelecom.
Ambienti eshte totalisht i investuar dhe mirembajtur.
Ambienti ka siperfaqe totale 550 m2.
Kati pare ka siperfaqe 200 m2, kati dyte 150 m2, dhe oborr 200 m2.
Dhe Parkim i perfshire.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Bajana Merko
  • Bajana Merko