Jepet Ambient Biznesi me qira tek Ish Parku

  • €580/muaj
Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet Ambient Biznesi me qira tek Ish Parku

Ish Parku, Rruga e Kavajës, Tiranë
  • €580/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 65 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35116
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet Ambient Biznesi me qira tek Ish Parku, Rruga Stavri Themeli.
Ambienti ka siperfaqe 65 m2.
Ndodhet ne katin 0.
Ambienti jepet i kompletuar per servis, por mund te perdoret dhe per tipologji te ndryshme biznesi.
Cmimi eshte 70.000 Leke i diskutueshem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj