Jepet ambient biznesi me qira prane Parlamentit

  • €330/muaj
Parlamenti, Qendër, Rruga e Elbasanit, Sheshi Skënderbej, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Jepet ambient biznesi me qira prane Parlamentit

Parlamenti, Qendër, Rruga e Elbasanit, Sheshi Skënderbej, Tiranë
  • €330/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Tualet
  • 65 m2
  • Sipërfaqe ㎡
  • P35334
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qira prane Parlamentit, tek Drejtoria Arsimore.
Ambienti ka siperfaqe 65 m2, me tualet.
Ndodhet ne katin 0 dhe organizohet open scase.
Cmimi eshte 40.000 LekeMuaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
  • Ilda Merkaj