Jepet ambient biznesi me qera Kompleksi Panorama.

  • €800/Muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira

Jepet ambient biznesi me qera Kompleksi Panorama.

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
  • €800/Muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 125
  • Sipërfaqe ㎡
  • P44719
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet ambient biznesi me qera Kompleksi Panorama, prane gjimnazit Harry Fultz.

Ambienti disponon siperfaqe totale 125 m2, i organizuar ne tre ambiente te blloshme pune dhe dy tualete.

Ambienti eshte i investuar ne detaj me sistem ngrohje ftohje Chiller, ndricim led, parket cilesor etj.

Ndodhet ne katin e 13 te nje pallati te ri me ashensor.

Cmimi i qerase 800 €/muaj.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
  • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
  • Property Invest