Garsoniere me Qira, 9 Kateshet

  • €400/muaj
9 Katëshet, Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, Sheshi Avni Rustemi, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Garsoniere me Qira, 9 Kateshet

9 Katëshet, Pazari i Ri, Rruga Hoxha Tahsim, Sheshi Avni Rustemi, Tiranë
  • €400/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 1
  • Dhoma
  • 1
  • Tualet
  • 40
  • Sipërfaqe ㎡
  • P39632
  • ID Prones

Përshkrim

Jepet me qira Garsionere tek 9 kateshet totalisht e sapo investuar.

Kati 4 banim me ashensor. Organizohet ne ambient gatimi, ngrenie, dhome gjumi dhe nje tualet.

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare