AMBIENT PER ZYRA ME QERA, QENDER.

  • €6,000/muaj
Qendër, Rruga e Dibrës, Tiranë
Për Qira Tërhequr

AMBIENT PER ZYRA ME QERA, QENDER.

Qendër, Rruga e Dibrës, Tiranë
  • €6,000/muaj

Vështrim i përgjithshëm

  • 5
  • Tualete
  • 560
  • Sipërfaqe ㎡
  • P38573
  • ID Prones

Përshkrim

Japim me qera super ambient per zyra, ne rrugen e Dibres.

Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te vitit 2020.

Ka siperfaqe totale 560m2 dhe eshte i organizuar ne recepsion, ambient openspace, 5 ambiente te tjera pune, 5 tualete, 2 ballkone.

Cmimi eshte 6000 euro.

Per me shume na kontaktoni.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Kujtim Selfo
  • Kujtim Selfo