Dyqan plus Apartament 1+1 Ne shitje ne Vasil Shanto

 • €95,000
Vasil Shanto, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Dyqan plus Apartament 1+1 Ne shitje ne Vasil Shanto

Vasil Shanto, Tiranë
 • €95,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 1
 • Tualet
 • 63
 • Sipërfaqe ㎡
 • P32180
 • ID Prones

Përshkrim

Dyqan plus apartament 1+1 me siperfaqe 63 m2 ne Vasil Shanto  .

Apartamenti  ka nje organizim 1+1  me nje dhome ndenje , ambient gatimi , dhome gjumi , tualet dhe ballkon  .

Dyqani eshte i dhene momentalisht me qera .

Te dyat jane ne katin 0 .

Per me shume info na kontaktoni .

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Klevis Sinani
 • Klevis Sinani