Duplex ne shitje tek 21 Dhjetori

 • €211,500
21 Dhjetori, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Duplex ne shitje tek 21 Dhjetori

21 Dhjetori, Tiranë
 • €211,500

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 3
 • Tualete
 • 235
 • Sipërfaqe ㎡
 • P30115
 • ID Prones

Përshkrim

Shiten 2 apartamente se bashku tek  21 Dhjetori,  mbrapa shkolles Sabaudin Gabrani.

Apartamentet kane siperfaqe 235 m2 kati i 5 dhe kati i 6 (papafingo)  dhe jane dy apartamente me nje hyrje.

Organizohen nga 3 sallon pritje, 3 dhoma gjumi, 3 tualete me dritare, 2 korrimdore, dy kuzhina, 4 ballkone, te rikonstruktuara dhe te kompletuara.

Apartamentet disponojne dokumentacion te rregullt.

Ndodhet ne pallat ekzistues.

Per me shume ju ftojme te na kontaktoni.

 

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Ilda Merkaj
 • Ilda Merkaj