Duplex Luksoz ne Shitje!

 • €250,000
Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
Për Shitje Tërhequr

Duplex Luksoz ne Shitje!

Kopshti Botanik/Zoologjik, Liqeni i Thatë, Tiranë
 • €250,000

Vështrim i përgjithshëm

 • 3
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 164
 • Sipërfaqe ㎡
 • P25398
 • ID Prones

Përshkrim

Shitet super Duplex ne nje nga komplekset me luksoze te Liqenit te Thate te FZ. Dupleksi ka nje organizim:

Ne katin e pare ndodhet ambienti i ndenjes dhe ambienti i ngrenies, nje dhome gjumi me dalje ne ballkon, nje tualet me dritare, veranda gjysma e seciles eshte vendosur nje kuzhine gatimi per te shmangur gatimin ne ambientin e ndenjes dhe nje depo e vogel.

Ne katin e dyte ndodhet dhoma matrimoniale e cila ka garderobe dhe nje ballkon, dhoma e femijeve e madhe dhe nje tualet me vaske dhe dritare.

Apartamenti eshte i arreduar i gjithi nga Brunes me markat me luksoze te mobiljeve dhe elektroshtepiakeve.

Investimi ne kete apartament e kalon shumen pre 60.000Euro ka dritare plastike dopio xham, sistem alarmi, parket te nje cilesie shume te mire. Shitet i gjithi i mobiluar dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ne shitje eshte dhe nje poste parkimi dhe nje magazine kundrejt nje pagese shtese prej 24.000Euro.

 

Ju ftojme nje nje vizite ne prone.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet
Property Invest
 • Property Invest

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Property Invest
 • Property Invest