Apartament me qira 2+1 ne Qender

 • €600
 • €600/muaj
Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
Për Qira Tërhequr

Apartament me qira 2+1 ne Qender

Ish Stacioni i Trenit, Tiranë
 • €600
 • €600/muaj

Vështrim i përgjithshëm

 • 2
 • Dhoma
 • 2
 • Tualete
 • 113
 • Sipërfaqe ㎡
 • P38367
 • ID Prones

Përshkrim

Jepet apartament me qira 2+1 ne Qender te Tiranes tek 9-katshet.

Ndodhet ne zonen me te kerkuar dhe eshte i mobiluar ne menyre moderne me te gjitha paisjet e nevojshme cilesore dhe te reja.

Apartamenti ka siperfaqe 113 m2 dhe eshte i organizuar ne 2 dhoma gjumi, dhome ndenje plus gatimi, 2 tualete ku njeri ndodhet brenda dhomes se ciftit, ballkoni me pamje nga dajti.

Apartamenti ndodhet ne katin e 10 (kati i parafundit) ne pallat te ri , i sapoinvestuar.

Garazh me cmim ekstra (50 €).

Na kontaktoni ne numrin e meposhtem.

Informacion Kontakti

Shiko Listimet

Pyesni për këtë pronë

(Required)

Listime të ngjashme

Compare listings

Compare
Elira Dokle
 • Elira Dokle